Naujienos

Susitikimai su aktorių komanda

2023 06 20


Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centro, bendruomeninių globos namų auklėtiniai  š. m. gegužės – birželio mėnesį dalyvavo emocinio ugdymo tyrime “Jausmų pasaulis”. Aktorių komanda vedė teatralines veiklas vaikams skatinant pozityvias emocijas. Kartu su vaikais jie kūrė poeziją iš kurios aktoriai sukūrė dainą finaliniam pasirodymui, kuris įvyko birželio 14 dieną.
Kiekvieną savaitę po 2 kartus Lietuvos menininkai atvažiuodavo susitikti su vaikais, pabendrauti ir smagiai praleisti pusdienį. Žaisdami judrius žaidimus skatino jaunąją kartą kurti ir domėtis kultūra. Šių susitikimų tikslas buvo per meninę raišką turtinti emocinę jaunimo patirtį, padėti saviraiškai, skatinti užimtumą. Susitikimų metu vaikai išbandė naujas veiklas, įgavo drąsos ir pasitikėjimo savimi.
Per finalinį pasirodymą birželio 14 dieną, aktorių komanda suorganizavo veiklas jaunimo ugdymui pasitelkdami klounadą, improvizaciją, vaidybą, dainavimą, poeziją, filosofiją ir pojūčių teatrą. Šios užduotys padeda skatinti jaunos asmenybės individualumą ir ugdyti problemų sprendimo gebėjimus. Klounadą buvo pasitelkiama jaunimui padrąsinti – nebijoti suklysti, pasijuokti iš savo klaidų ir mokytis džiaugtis savo pasiekimais.
Dar kartą iš visos širdies norime padėkoti aktorių komandai už nuoširdų ir kokybišką darbą su vaikais. Keletą akimirkų iš šventės ir susitikimų.