Naujienos

SUDIE, VASARA!

2022 09 02


 

                     Kaip ir kasmet, šią vasarą Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Bendruomeniniuose vaikų globos namuose gyvenantys vaikai praleido labai įdomiai ir turiningai. Per tris vasaros mėnesius buvo organizuotos net 5 vaikų vasaros stovyklos. Todėl kiekvienas vaikas turėjo galimybę pasirinkti sau stovyklą pagal savo norus ir pomėgius.
                      Taip, birželio 24 d. – liepos 04 d., 5 mūsų globotiniai vyko į stovyklą Lenkijoje, kurią organizavo Šalčininkų specialioji mokykla.
                      Dar vienas berniukas nuo birželio 28 d. iki liepos 01 d. dalyvavo karatė klubo „SHIN“ organizuotoje vasaros stovykloje sodyboje „VIRINTA“ Molėtų rajone.
                      Liepos 03-10 dienomis 3 mūsų vyresni rūpintiniai smagiai praleido laiką vasaros menų stovykloje-festivalyje „Kartu“. Meno dirbtuvėse kartu su menininkais, filosofais, aktoriais ir režisieriais vaikai lavino kūrybiškumą, ugdė  pasitikėjimą savimi, ieškojo įkvėpimo, įgijo daug naujų žinių.
                      Dievo Gailestingumo bendruomenė net 9 mūsų globotiniams/rūpintiniams su lydinčiais asmenimis rugpjūčio 06-12 dienomis organizavo dar vieną stovyklą Lenkijoje. Vaikams buvo užtikrintas ne tik  transportas bei  visavertis maitinimas, bet ir įdomus bei turiningas laisvalaikis: pažintinės ekskursijos, muziejų, bažnyčių lankymas, žygiai į mišką, maudynės ežere ir dar daug kitų pramogų.
                      Na o vainikavo vasarą – stovykla „Raganė“ prie Baltijos jūros. Kaip ir kiekvienais metais įgyvendinome tęstinį projektą „Sveikas vaikas – sveika visuomenė“, finansuojamą iš Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų ir suteikėme galimybę 8 vaikams praleisti net 10 dienų prie jūros.