Naujienos

„Pasimatuoti“ sparnus - „užauginti“ sparnus

2024 06 25


Birželio 25 – 29 d. minima Vaikų globos savaitė, kurią organizuoja globos centrus vienijantis tinklas „Vaikai yra vaikai“ kartu su Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
Šalčininkų rajono vaiko ir gerovės centras taip pat pakvietė pasimatuoti „sparnus“ siekdamas atkreipti dėmesį į vaiko augimo šeimoje svarbą. Šalčininkiečiai ir miesto svečiai kviečiami „matuotis sparnus“ ir pasvarstyti apie prasmingą apsisprendimą – šeimos ir namų netekusių vaikų globą.
Šiandien sparnus „matavosi“ Šalčininkų rajono savivaldybės tarybos Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos komiteto nariai Natalja Gudač, Krzysztof Gotowiecki, Robertas Kovgeris, Kristina Slavinska ir Socialinės paramos ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja Regina Sokolovič.
Džiaugiamės, kad asmeniniu pavyzdžiu vedėja Regina Sokolovič, Tarybos nariai Kristina Slavinska ir Tadeuš Romanovski parodo, kad globojant namų šilumos netekusį vaiką galima savo gyvenimą paversti prasmingesniu ir paruošti gyvenimui vaikus, kuriems reikia šeimos, šilumos ir namų, užauginti savimi pasitikinčias ir savimi galinčias pasirūpinti asmenybes.
Šalčininkų rajono savivaldybė dėkoja visiems Šalčininkų rajono globėjams ir budintiems globotojams už atvirą širdį, už begalinį atvirumą ir atsidavimą. Linkime Jums visada žinoti, kad Jūsų širdys dirba labai prasmingą darbą, už kurį atsilyginama meile ir švelnumu. Ačiū, kad esate! Būkite sveiki ir laimingi!
Fotografuodamiesi ir keldami nuotraukas į socialinius tinklus žymėkite @Vaikai yra vaikai. Šalčininkų rajonas.
Nuoroda į Šalčininkų rajono savivaldybės internetinį puslapį: https://www.salcininkai.lt/naujienos/394/pasimatuoti-sparnus-uzauginti-sparnus:16295