Naujienos

Padėka globėjams

2022 12 09


Šiandien mūsų rajone yra 73 globėjų.  Iš viso  pas globėjus auga  84 vaikai.  Iš jų 37 yra socialiniai globėjai, pas kuriuos gyvena 41 vaikas. 39 vaikai gyvena pas globėjus giminaičius. Taip pat Globos centras turi 3 budinčius globotojus, pas kuriuos šiuo metu gyvena 4 vaikai. Rajone yra ir 4 Bendruomeniniai vaikų globos namai, juose gyvena 22 vaikai. Su šiais vaikais dirba ir padeda juos auginti socialiniai darbuotojai.
Artėjant metų pabaigai daugeliui įprasta daryti nuveiktų darbų, įvykių, pasiekimų apžvalgą, dar suspėti užbaigti pradėtus darbus. Tačiau svarbu yra ir  prisiminti ir žmones, kurie buvo kartu šiuos metus, susitikti, parodyti jiems ypatingą dėmesį.
Gruodžio 8 d Šalčininkų r. šeimos ir vaiko gerovės centre vyko padėkos globėjams diena. Į šventinį renginį atvyko svečių, pakviesti globėjai, BVGN darbuotojai, kuriems dėkota už nuoširdų atsidavimą savo prasmingai veiklai, dalijamą su vaikais gerumą, kasdien tiesiamą pagalbos ranką... Daug gražių žodžių tądien išsakyta. Globėjams padėkojo Šeimos ir vaiko gerovės centro direktorė Oksana Obločinska,  Šalčininkų rajono  savivaldybės mero pavaduotoja Ana Jasvilienė. Globėjo patirtimi pasidalino keli rajono globėjai.  Kalbėta apie šio nelengvo darbo išskirtinumą, atsidavimo, meilės vaikams svarbą. Globėjams linkėta stiprybės, dėkota už jų pastangas, vaikams nešamą viltį.  Globos centro programoje su savo meniniais pasirodymais dalyvavo globojami vaikai.  visi galėjo užrašyti vieni kitiems linkėjimus ant rankų darbo baltų Kalėdinių burbulų ir  draugiškai papuošė Globos centro eglutę
Vyko kelių globėjų ir globojamų vaikų darbų paroda. Renginio pabaigoje visi galėjo maloniai pabendrauti prie arbatos stalo.