Naujienos

Nuoširdžiausi sveikinimai!

2023 08 25


Labai džiugu stebėti, kaip vaikai, kurie neteko tėvų globos, atsidūrę pas tinkamus globėjus – užaugina sparnus, atsiskleidžia. Ir galime tik įsivaizduoti, kiek darbo, pasiaukojimo, kantrybės įdeda globėjas, kad lydėtų vaiką, kad vaikas jam leistų tai daryti. ❤️
Sveikiname globėją Irina Rodevič ir jos Ivoną, su nuostabiais pasiekimais! Ačiū!
Irina Rodevič dalinasi įspūdžiais:
“Mano mažoji Ivona nuo rugpjūčio 15 iki 22 dalyvavo tarptautiniame konkurse-festyvalyje. Per tą savaitę turėjome daug gražių emocijų, jauduliuko, draugystės, naujos patirties. Ivona dalyvavo dviejose konkurso kategorijose : su soline programa ir koncertas su orkestru. Tų dviejų konkursų rezultatai yra labai aukšti! Už solinę programą PIRMOS vietos Laureate, ir už koncertą su orkestru PIRMOS vietos Laureate. Prie šių diplomų Ivona yra apdovanuota daugelių prizų, ji yra pakviesta groti su profesionalais ir toliau dalyvauti užsienio konkursuose:
1. Kvietimas dalyvauti XV tarptautiniame pianistų konkurse " Jaunasis virtuozas" Sanokuose, Lenkijoje.
2. Dalyvauti rengiamame nuostabios pianistės Guodos Gedvilaitės koncerte, Klaros Šuman muzikinime salone.
3. Birželio 1 d. Ivona gros su profesionalių šv. Kristoforo orkestrų Vilniuje.
Ir daug kitų buvo pakvietimų dalyvauti kituose konkursuose: Portugalijoje, Ispanijoje, Švedijoje....
Dabar net nežinau man džiaugtis ar pradėti jau stresuoti nes 2023-2024 mokslo metai žada būti labai karšti ir atsipalaiduoti nelabai išeis Bet Ivonai labai patinka groti ir tikiuosi, kad ji eis toliau tokių įdomių gyvenimo kelių, statys tvirtą gyvenimo pamatą. Ačiū visiems mokytojams, kurie prisideda prie Ivonos tobulėjimo. Mokytojai Ala Bendoraitienė , mokytojai Jelenai Staniulienei ir begalinis ačiū mano vyrui už pagalba vežiuojant Ivoną į pamokas ir iš pamokų. Vaiko sėkmės istoriją- tai visos komandos darbas. Keletą akimirkų iš vykusio apdovanojimo ceremonijos ir gala koncerto. Ivona buvo tokia laiminga ačiū Muzika be sienų už tai kad vasaros metu vaikai turi tokia nuostabią galimybę augti, mokytis, įdomiai leisti laiką su profesionalais.”