Naujienos

Mūsų sėkmės ir džiaugsmai

2024 07 01


Šalčininkų globos centre atidaryta nuotraukų paroda "Mūsų sėkmės ir džiaugsmai"
Šalčininkų globos centras džiaugiasi pristatydamas naują ir ypatingą parodą „Mūsų sėkmės ir džiaugsmai“, kurioje eksponuojamos vaikų, gyvenančių pas globėjus, nuotraukos. Ši paroda, pilna šviesos ir pozityvumo, atspindi globojamų vaikų kasdienybę, jų džiaugsmus ir pasiekimus.
Vaikai, kurių nuotraukos puošia globos centro sienas, ne tik atranda pasaulį kelionių metu, bet ir aktyviai dalyvauja įvairiose veiklose, kurios ugdo jų kūrybiškumą, fizinį aktyvumą bei socialinius įgūdžius. Nuotraukos byloja apie smagias išvykas į gamtą, edukacinius užsiėmimus muziejuose, sporto varžybas, bendruomenės renginius ir kitus įdomius bei prasmingus užsiėmimus. Kiekviena nuotrauka pasakoja savitą istoriją, atskleidžia vaikų patirtus įspūdžius ir atradimus.
Parodos „Mūsų sėkmės ir džiaugsmai“ tikslas – parodyti visuomenei, kokią svarbią ir teigiamą įtaką globėjai turi vaikų gyvenime. Nuotraukos atskleidžia, kaip vaikai auga mylinčioje aplinkoje, kaip jiems suteikiamos galimybės tobulėti ir realizuoti save. Tai ne tik šventė akims, bet ir įkvepiantis pasakojimas apie vaikus, kurie, nepaisant sunkumų, pasiekia savo mažas ir dideles pergales.
Ši paroda primena, kad kiekvienas vaikas turi teisę į laimingą vaikystę, pilną džiaugsmo ir sėkmės akimirkų. Ji taip pat skatina bendruomenę atkreipti dėmesį į globos svarbą ir galimybes prisidėti prie vaikų gerovės. „Mūsų sėkmės ir džiaugsmai“ – tai ne tik nuotraukų paroda, bet ir viltingas žvilgsnis į vaikų ateitį.
Kviečiame visus apsilankyti parodoje ir pasidžiaugti vaikų pasiekimais bei jų švytinčiomis akimis, kurios liudija apie gyvenimo džiaugsmą ir begalinį norą pažinti pasaulį. Nepraleiskite progos pamatyti šias įkvepiančias akimirkas.