Naujienos

Globojančių šeimų festivalis: „Čia gera augti!”

2023 07 03


Tradiciškai pirmąjį liepos savaitgalį Lietuvoje minima Globėjų diena. ????Liepos 1 d. kartu su Šalčininkų rajono globėjais ir globojamais (rūpinamais) vaikais turėjome progą dalyvauti Globojančių šeimų festivalyje: „Čia gera augti!”. Festivalyje netrūko pramogų ir veiklų vaikams. Šiemet Globos savaitės simbolis geležinė širdis ir ją atrakinus pasklindančios širdies dulkės – meilė ir gerumas. Festivalio metu dulkes paskleidė Prezidentas Gitanas Nausėda, pirmoji šalies Ponia Diana Nausėdienė, socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė ir kiti svečiai. Išgirdome Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovės Ilmos Skuodienės sveikinimą.
Šventės metu šokome ir žiūrėjome Monikos Linkytės, Lino Adomaičio koncertus.
Festivalio dalyvius džiugino aktyvios sportinės, edukacinės ir meninės pramogos.
Susirinko Globos centrai iš visos Lietuvos. Kiekvieno Globos centro erdvėje vyko edukacinės programos (viktorinos), piešimas, rankdarbiai ir pan.
Šventės uždarymo metu Vilniaus miesto savivaldybės vicemerė Simona Bieliūnė globėjų dienos simbolį „Didelis širdies gerumas“ perdavė Druskininkų savivaldybės vicemerui Linui Urmanavičiui. Taip simboliškai perduota ir kitų metų globojančių šeimų šventė – ji bus planuojama Druskininkuose.
AČIŪ, MŪSŲ GLOBĖJAMS (RŪPINTOJAMS) IR VAIKAMS!
JUS ESATE GERIAUSI ????
JŪSŲ ŠIRDIS DIDŽIAUSIA IR JAUTRIAUSIA ❤️