Naujienos

Draugystės irklai

2024 06 26


Plaukimas baidarėmis Merkio upe su globėjais ir globojamais vaikais, buvo ne tik nuotykių, bet ir gilios bendrystės bei draugystės kupina diena. Globėjai, kurie teikia vaikams namus, meilę ir rūpestį, kartu su jais leidosi į šią nuotykių kupiną kelionę.
Merkio upė, vingiuojanti per nuostabią gamtą, buvo kupina įvairių kliūčių: akmenų, srovių ir kliūčių, kurias reikėjo įveikti. Kiekvienas sunkumas upėje priminė gyvenimo išbandymus, su kuriais susiduria tiek globėjai, tiek vaikai. Praplaukti pro akmenis ar įveikti stipresnę srovę reikalavo ne tik fizinių jėgų, bet ir komandinio darbo bei pasitikėjimo vienas kitu.
Vaikams ši kelionė buvo ne tik fizinis išbandymas, bet ir puiki proga pajusti globėjų rūpestį ir palaikymą realiomis sąlygomis. Globėjai savo dėmesiu ir meile padėjo vaikams įveikti baimes ir nesaugumą, kartu mokydami juos svarbių gyvenimo pamokų – kad kiekvieną kliūtį galima įveikti, jei turi šalia tuos, kurie tave palaiko.
Ši išvyka buvo puikus priminimas, kad gyvenimo kelionėje svarbiausia yra ne tik įveikti kliūtis, bet ir tai, kaip mes tai darome – su meile, rūpesčiu ir bendradarbiavimu. Baidarės Merkio upe tapo ne tik nuotykių, bet ir svarbių pamokų bei nepamirštamų akimirkų simboliu visiems dalyviams.
Šis laikas buvo ypatingas – globėjai ir vaikai dalinosi istorijomis, juokavo ir mėgavosi bendru buvimu. Ačiū, kad buvote kartu.
LABAI didelis AČIŪ Merkio Aidas (https://www.facebook.com/merkioaidas , www.merkioaidas.lt ) ir Artūrui Pulša (https://www.facebook.com/artur.pulsa ) už ilgametį bendradarbiavimą ir palaikymą ❤