Naujienos

BŪKIME KARTU 2023

2023 05 29


 
Šalčininkų rajono šeimos ir vaiko gerovės centro Bendruomeninių vaikų globos namų globotiniai (rūpintiniai), š. m. gegužės 27 dieną dalyvavo labdaros renginyje ,,Būkime Kartu 2023’’ Nemenčinės rajone. Šiais metais renginio globėjas – Japonijos ambasadorius Lietuvoje. Renginio esmė – gera valia ir žmonių noras praleisti laiką drauge su vaikais ir padėti jiems pasijusti svarbiems.
Inicijuoti vieną didžiausių savanorystės renginių, skirtų vaikams iš globos namų ir dienos centrų, organizatorius paskatino ne materialinio aprūpinimo trūkumas, o bendravimo su žmonėmis, esančiais už globos namų sienų stoka. Rengėjų nuomone, šis renginys ne tik padeda tą trūkumą sumažinti, bet ir prisideda prie vaikų integracijos į visuomenę.
Dienos eigoje vaikai susipažino su Lietuvos ginkluotų pajėgų kariais kurie rodė vaikams savo karinę techniką ir įrangą, surengė kliūčių ruožą ir estafetes. Muitinės pareigūnai iš Lietuvos Respublikos Muitinės mokymo centro pademonstravo muitinės šunų gebėjimus. Policijos pareigūnai iš Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atvyko policijos automobiliais su policijos įranga ir rodė vaikams, kaip jie juos saugo. Gaisrininkai ir gelbėtojai atvyko su gaisrine mašina ir mokė vaikus kaip gesinti gaisrą. 
Vaikai gamtoje praleido įspūdžių kupiną dieną, kuri dar ilgam išliks atmintyje.